The Cleaner 2012

Zararlı yazılım silme aracı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 6.2 MB
  • Version 8.1.0.1110
  • Dil İngilizce
  • Firma Moosoft
Bilgisayarınız tehlike altındaysa ve köyü amaçlı yazılımlardan kurtulamıyorsanız The Cleaner imdadınıza yetişmiş durumdadır. Program sayesinde bilgisayarınıza girmiş olan bütün solucanları, truva atını, rootkitleri, keylogger'ları, casus yazılımlar ve rek
Bilgisayarınız tehlike altındaysa ve köyü amaçlı yazılımlardan kurtulamıyorsanız The Cleaner imdadınıza yetişmiş durumdadır. 

Program sayesinde bilgisayarınıza girmiş olan bütün solucanları, truva atını, rootkitleri, keylogger'ları, casus yazılımlar ve reklam yazılımlarını tamamen temizlemenize yardım edecektir. 

Gelişmiş yapısı sayesinde bilgisayarınızda yapmış olduğu tarama sonucu yeni olan virüsleri dahi bularak temizlemenizi sağlamaktadır. 

Program önceki versiyonuna göre daha  fazla geliştirilmiş durumdadır. Program ile otomatik veya manuel ayarlamalar yaparak taramaları gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamandan dosya yedekleye yaparak geri yüklemenizi de sağlamaktadır. 

Program yapmış olduğu güncellemeler sırasında bilgisayarınızın güvenliğinden ödün vermeden çalışmaya devam eder. Yeni sürümde olan değişiklikler ise; daha hızlı tarama, komut satırı taraması, yenilenmiş arayüz tasarımı, kolaylaştırılmış konfigürasyon ayarları gibi özellikleri bulunmaktadır. 
Daha Fazla Göster
The Cleaner 2012 indir